Игуаин ги загуби нервите – Прво го удри тренерот, а потоа настрада и рекламата (ВИДЕО)

Аргентинскиот напаѓач Гонзало Игуаин не се чувствува баш најдобро во екипата на Јувентус. Тој иако под водство на Сари ги забележа најдобрите сезони во кариерата, последната година и пол не може да се пофали со добри игри.

Тој на тренингот на Јувентус пресрет мечот против Атлетико Мадрид откако беше ставен во средина од соиграчите прво замавна кон тренерот на Јувентус, а потоа и кон рекламата која е поставена на теренот.

 

Се вчитува...