ИНЦИДЕНТ: Фановите на Работнички во пресметка со кошаркарите (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Работнички се пласираше во финалето на плејофот, но наместо радост и еуфорија – инцидент во салата. Веднаш по завршувањето на „мајсторката“ се изроди инцидент, кога дел од домашните фанови влегоа во пресметка со кошаркарите на Работнички. Не беа одминати ниту членови од стручниот штаб на Марин Докузовски.

 

 

Се вчитува...