Искри меѓу Мурињо и Погба и на тренинг (ВИДЕО)

Нетрпеливоста меѓу Жозе Мурињо и Пол Погба веќе тешко се крие. Видео од утринскиот тренинг на тимот на кое се гледа дофрлањето на Мурињо кон Погба и збунетата реакција на Французинот денеска уште еднаш потврдува дека ништо не е како што треба во релацијата меѓу менаџерот и главната ѕвезда, иако неколкупати имаше обиди да се демантираат се погласните шпекулации.

 

 

Се вчитува...