Каков почеток на супер-пресметката: Милер со гол од првата шанса, па автогол на Алаба… (ВИДЕО)

Извонреден почеток на четвртфиналната пресметка од Лигата на шампионите меѓу Барселона и Баерн.

Супер-дуелот со два гола во почетните 7 минути. Најпрво од првата шанса, Милер во 4. минута донесе предноста за Баерн…

Но, во 7. минута ефектен автогол постигна Алаба за брзо израмнување на Барселона…

Се вчитува...