Каролине Вознијацки се пофали со трудничкото стомаче (ФОТО)

Некогаш најдобрата тенисерка во светот, Каролине Вознијацки се пофали со трудничкото стомаче на социјалните мрежи. Данската тенисерка со својот сопруг, поранешниот кошаркар Дејвид Ли го очекуваат своето прво дете, а убавата Возниацки среќната вест ја сподели со нејзините фанови.

 

Се вчитува...