Магија на промоцијата на Казорла (видео)

Санти Казорла се врати назад во Вилјареал, а раководството на „жолтата подморница“ се потруди неговата официјална промоција да се памети уште долго.

Имено, професионален „магионичар“ приреди мини-шоу на стадионот „Ел Мадригал“, под назив „Магијата се врати“, за на крајот Казорла да се појави на теренот. Погледнете за што станува збор…

 

Се вчитува...