Маркињос носи водство за ПСЖ (ВИДЕО)

Пари Сен Жермен води со 1-0 во полуфиналето против Манчестер Сити, откако по одлично изведениот корнер на Анхел ди Марија во 15. минута Маркињос одлично стрелаше со глава.

 

 

 

Се вчитува...