Момци, не е Тотенхем толку страшен (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Шкендија го почувствува тревникот на арената каде утре ќе ги одмери силите со англискиот премиерлигаш Тотенхем. Тренерот Ернест Ѓока одржа лесен тренинг за фудбалерите порачувајќи им…не е Тотенхем толку страшен…

 

 

Се вчитува...