Најтажната фотографија на светот – Ќеркичката на Коби Брајант го гледа ликот на својот починат татко (ФОТО)

Сопругата на Коби Брајант, Ванеса сподели фотографија која светската јавност ја нарече „најтажна во историјата“. Неговата ќерка Капри држи фотографија на која се наоѓа Коби. Многу емоции разбуди оваа фотографија кај фановите на неверојатниот кошаркар кој во хеликоптерска несреќа во јануари годинава трагично го загуби животот.

 

This photo of Kobe’s youngest daughter Capri. Goosebumps.. ?

Posted by Open Court on Friday, September 25, 2020

Се вчитува...