Најубавата српска судијка си го уништи лицето со пластична операција (ФОТО)

Естетската хирургија служи за разубавување, но таков не е примерот со една од најубавите жени во светот на тенисот Маријана Вељовиќ од Србија. Србинката ја делеше правдата на најголемите тениски турнири, а по неколку операции, убавицата си го промени личниот опис, па целосно ја загуби својата сексапилност.

Во претходните години тениските навивачи беа заљубени во прекрасната српска судијка, која привлекуваше внимание каде и да се појави, но тоа повеќе не е така.

Маријана гостуваше во една телевизиска емисија каде што го покажа својот нов изглед, а навивачите се разочарани поради промената на српската судијка.

 

 

 

 

 

Се вчитува...