НБА Топ 10: Леброн Џејмс во телото на НФЛ играч (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни девет натпревари по кои на победи се радуваа Бостон, Торонто, Феникс, Сакраменто, Клиперс, Мајами, Оклахома, Голден Стејт и Лејкерс.

Меѓу најубавите потези на вечерта место имаше и за Леброн Џејмс…

Се вчитува...