НБА Топ 5: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беше одигран третиот финален натпревар помеѓу Мајами и Денвер по кој тимот од Колорадо поведе со 2-1.

Најубавите потези на вечерта ги отсликаа атрактивни забивања…

 

Се вчитува...