Неееее….Вардар прими гол во првата минута! (ВИДЕО)

Тоа што никој не го посакуваше – се случи. Вардар ја загуби предноста од Скопје веќе во првата минута од мечот на „Паркен“ стадионот. ФК Копенхаген поведе со 1-0, во првата минута, со голот на Јан Грегуш. Тој распали од 25 метри и постигна прекрасен погодок. Гачевски беше немоќен…

Jan Gregus Amazing Goal HD – FC Copenhagen (Den… by football365life2

Се вчитува...