Непроценливо: Реакцијата на Зидан по првиот гол на Бејл (видео)

Зинедин Зидан знае што значи да се постигне еврогол во финале од Лигата на шампионите, но и Французинот беше воодушевен од прекерасниот погодок на Герет Бејл со „ножички“, за водство од 2-1 во битката за трофејот.

Се вчитува...