Оле пред отказ – Вилјареал води на „Олд трафорд“ (ВИДЕО)

Оле Гунар Солскјер е пред отказ во Манчестер јунајтед, бидејќи и покрај големиот број засилувања не може да победи буквално никого.

Катастрофален меч и против Вилјареал во кој со голот на Пако Алкасер имаат негатива од 0-1. Солксјер мора да го добие овој меч бидејќи можно е уште вечерва да биде поранешен тренер на „црвените-ѓаволи“.

 

Се вчитува...