Ова не може да го промаши ниту Вернер – Челси води против „кралевите“ (ВИДЕО)

Тимо Вернер носи водство за Челси од 1-0 во реваншот од полуфиналето во Лигата на шампионите. Германецот постигна гол, откако претходно му беше еден поништен поради офсајд.

 

 

Се вчитува...