Перуански секс-бомби за прв топлес на мундијалот (ФОТО)

Перуанците извршија вистинска инвазија на Русија за да ги бодрат своите миленици на СП 2018, а меѓу илјадниците фанови има и убавици кои не се срамат да го покажат своето тело на самите трибини.

Токму две Перуанки ја имаа првата топлес-изведба на трибините од мундијалските стадиони, а вистинска штета е што овие две убавици не се израдуваа барем на еден гол од своите миленици, кои промашија бројни шанси против Данса.

Се вчитува...