Секси Бушар како каубојка во Мајами (ФОТО)

Канадската тенисерка Еугени Бушар одлучи да земе одмор и да ужива во убавините на Мајами. Во убаво друштво таа беше модел на новата колекција бикини со елементи од Дивиот Запад. Бушар е навистина секси каубојка.

Тенисот може и да почека, Еугени знае одлично да се забавува. Нејзините фотографии за неколку часа имаат преку 2 милиони прегледи на Инстаграм.

Се вчитува...