Секси видео на Љубов Ткач ја „запали“ Русија

Руската атлетичарка Љубов Ткач ја запали светската јавност со најновото провокативно видео, на кое се обидува да облече тесни фармерки. Таа е една од најпосакуваните спортистки во Русија, а очигледно дека умее да си ја зголеми популарноста на посебен начин. Инаку, се натпреварува во повеќебој и успеа да освои сребрен медал на Европското првенство до 23 години во Естонија во 2015 година.

#Судя по всему, не быть мне хорошей девчонкой ?☺?#Залипай??#комментатор ? огонь?# . . . #mylife#badgirl #sportgirl #russiangirl #smile #moscowcity #saratov #sportlife #athletics_russia #athletics_life #nikewomen #сборнаяРоссии??#LyubovTkach??#crossfit #workout #fitnessgirl #bestgirl #crossfit #орех#ass? #trackandfield #heptathlon#blondeg#motivation#like4like#model#followme #saratovlife #

A post shared by ?Любовь Ткач? (@lovlytvoyulibky) on

Се вчитува...