Сензацијата на Вардар во 1,5 мин (ВИДЕО)

Подвигот на Вардар, големиот триумф над Барселона во полуфиналето на Ф4 турнирот во Келн, ЕХф го спакува во одлични минута и половина. Се што се случуваше во неверојатните 60 минути, од минус седум до победа од 33-30.

 


;

Се вчитува...