Синот на Марсело со шоу во соблекувалната на Реал (ВИДЕО)

Енцо, синот на Марсело има девет години и дефинитивно има фудбалски гени на својот татко. Според неговите жонглерски квалитети, би можел да има убава фудбалска кариера.

Тој дојде во соблекувалната на Реал Мадрид, ја одигра познатата игра на додавање со глава без топката воопшто да падне и на крајот – даде кош.

Се вчитува...