Со играч помалку, ФК Копенхаген стигна до 3-1 (ВИДЕО)

Со фудбалер помалку ФК Копенхаген стигна до трет гол. Бенгтсон нафрли од левата страна, тоа беше топка на Гачевски во петерецот, а Федерико Сантандер остана сам и со удар со глава погоди на вистинското место. Во 75.минута, вардарци потклекнаа во одбраната и тоа беше кобно.

Federico Santander Goal HD – FC Copenhagen (Den… by riqezi

Се вчитува...