Тухел „полуде“: Урнебесна прослава со играчите… (ВИДЕО)

Менаџерот на Челси, Томас Тухел сосема очекувано не можеше да ја сокрие огромната радост по освојувањето на трофејот во Лигата на шампионите.

Германецот не може да се контролира и при прославата во соблекувалната, максимално анимирајќи ги фудбалерите…. Оправдано!

 

Се вчитува...