Вардарци во соблекувалната: Кил? хахахах….Ај, по едно пиво!

Оставија срце на терен ракометарите на Вардар во двомечот против Кил и сосема заслужено повторно се пласираа на завршниот Ф4 турнир од Лигата на шампионите во Келн. Иако беше тесно, сепак, „црвено-црните“ повторно ќе бидат дел од големиот спектакл.

А, по мечот….Насмевки и пиво, во соблекувалната…

Се вчитува...