ВИДЕО: Како звучи „Вардаре не те оставаме…“ од грлата на ракометарите и навивачите заедно

Синоќешната прослава на новата европска шампионска титула на Вардар беше заокружена и со новата химна на „црвено-црните“… „Вардаре не можам без тебе..“ уште еднаш отпеана заеднички од ракометарите и илјадниците навивачи на плоштадот Македонија. За ужување!

Се вчитува...