ВИДЕО: „Вардарци“ лудуваа со „Шампионе, шампионе…“ за крај на величенствената вечер!

Откако уште еднаш сите херои на Вардар поминаа пред македонските фанови на плоштадот Македонија, на најдобар можен начин со звуците на „Ние сме шампиони…“ ракометните херои се поздравија со сите свои поддржувачи.

Претходно, „вардарци“ и „лудуваа“ на сцената со „Шампионе, шампионе…“ за крај на величенствената вечер!

Се вчитува...