Влезниците за мечот Шкендија – Хелсинки по цена од 200 денари

Македонскиот вицепрвак Шкендија в четврток, на стадионот „Младост“ во Струмица, со почеток во 18 часот, ќе го пречека Хелсинки во рамките на второто квалификациско коло од Лигата на Европа, а клубот денеска во продажба ги пушти влезниците по цена од 200 денари. Истите ќе се продаваат преку онлајн мрежата на МК Тикетс, како и во фан – шопот на Шкендија во Тетово.

<p style="text-align: justify;

Се вчитува...