Во Ѓорче скромно и на терен, и на трибини (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во „дербито на дното“, Македонија ЃП и Победа одиграа натпревар без голови во Ѓорче Петров. Натпревар главно за заборав во кој и стрелците останаа „заспани“… Скромно и на теренот, и на трибините кои „бдееја“ празни, колку за продолжување на неизвесноста меѓу двете екипи околу натамошната насока на битката за опстанок…

[new_royalslider id=”572″]

Се вчитува...