Загревање за ОИ со Ана Бекута: Јокиќ лудува во Сомбор со Боби Марјановиќ (видео)

Никола Јокиќ ги полни батериите за претстојниот настап за Србија на ОИ во Париз, а кога е во прашање одличниот центар на Денвер, тоа значи – уживање во доцните вечерни часови.

Тоа беше случај и синоќа во Сомбор, каде концерт имаше Ана Бекута, но шоуто го украдоа Јокиќ и Бобан Марјановиќ, двајцата српски кошаркарски џинови кои играјќи качени на столици го „украдоа шоуто“.

Погледнете дел од атмосферата на плоштадот во Сомбор…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NBA Magazin (@mamba_magazin)

Се вчитува...