Георгина ја покажа ќерката во списание - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Коментари
11/12/2017 12:49
Ракомет
11/12/2017 11:00
Меѓ. Фудбал
10/12/2017 19:26
Кошарка
10/12/2017 19:35

Георгина ја покажа ќерката во списание

Георгина ја покажа ќерката во списание

Георгина Родригез, избраничката на Кристијано Роналдо, реши да ја покаже ќерката Алана Мартина на јавноста, со ексклузивна фотосесија во шпанското списнание „Hola!“. Таа се породи во елитна клиника во Мадрид, а вели дека немала никакви проблеми, дури и уживала во тие моменти.

„Еден мал детаљ ме разнежни посебно и во моментите кога мислев дека ќе биде страшно. Сепак, докторката успеа да создаде посебна атмосфера, пуштајќи песни од Алиша Кис, додека мојата ќерка доаѓаше на свет. Морам да кажам и дека Кристијано беше посебно грижлив во целиот тек на мојата бременост“, изјави Георгина.

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.