Колку се слатки: Серена Вилијамс ја покажа ќеркичката - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Кошарка
19/09/2017 18:29
Фудбал
19/09/2017 12:25
Фудбал
19/09/2017 11:51
Фудбал
19/09/2017 11:20

Колку се слатки: Серена Вилијамс ја покажа ќеркичката

Колку се слатки: Серена Вилијамс ја покажа ќеркичката

Американската тенисерка Серена Вилијамс ужива во мајчинството, а одлучи да ја покаже својата слатка ќеркичка на јавноста. Малата Алексис Олимпија Оханијан спие на градите на својата мајка, фотографија што секако ја отсликува хармонијата на некогаш најдобрата светска тенисерка.

„Запознајте ја Алексис Олимпија Оханијан јуниор, нашата преслатка ќеркичка“, објави Серена Вилијамс на Инстаграм. Секако, доби милиони пораки дека и двете се преслатки и треба да ужива во улогата на мајка.

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.