Беласица се засили со тројца фудбалери од Академија Пандев

Македонскиот второлигаш Беласица ги претстави новите три засилувања кои доаѓаат од редовите на градскиот ривал Академија Пандев. Се работи за Коцев Александар, Илиев Велин и Глигоров Васко.

 

Се вчитува...