Деле Али, Грилиш и Медисон направија хаос на Ибица – Многу алкохол и прекрасни девојки (ФОТО)

Сезоната во Премиер-лигата заврши минатиот викенд, а голем број од фудбалерите едвај чекаа да заминат на заслужен одмор. Сепак, во центарот на вниманието се Деле Али, Медисон и Грилиш кои летуваат малку повеќе се опуштија на Ибица. Во време на пандемија трите англиски ѕвезди одморот го минуваат во друштво на прекрасни девојки и многу алкохол, што е далеку од препораките за социјална дистанца. Никој од нив не носеше маски и поради тоа се на голем удар на јавноста во Англија.

Се вчитува...