Додо со два гола за четири минути ги урна сите надежи на Струга ТЛ (ВИДЕО)

Гостите од Летонија веќе имаат предност од 0-3 во реваншот против прволигашот Струга Трим и Лум во 1. коло од новоформираната Конференциска лига на УЕФА.

На Додо му беа потребни само четири минути два пати да стрела во мрежата на стружани и со тоа да ги урне сите надежи за можен пласман во 2. коло.

 

 

Се вчитува...