ЕКИПА 1Х2: Тикет и сингл на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Бачка Топола – Младост        1 и 3+

ТСЦ Бачка Топола игра најотворен фудбал во српското првенство, на првите шест натпревари на оваа екипа беа постигнати 27 гола (гол-разлика 17-10). 

Овој тренд се очекува да продолжи и на денешниот дуел со Младост, ривал што Бачка Топола во минатото лесно го победуваше на домашен терен (5-0 и 5-1 во последните две сезони). Фудбалерите на Младост загубија на двете гостувања оваа сезона, а тешко дека ќе ја прекинат „црната серија“ токму против Бачка Топола.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Верона – Интер                ГГ 3+

Нант – Лион                     ГГ 3+

Удинезе – Венеција        1

Краснодар – Р. Казан     1

Се вчитува...

buy windows 11 pro test ediyorum