Кошмарен старт: Португалија поведе во 2. минута

Стартот на вечерашниот дуел со Португалија е кошмарен за нашата национална селекција, откако противникот по неполни две минути дојде до предност. По еден корнер од левата страна одлично натрча дефанзивецот Едгар Ие, топката одеше по средината на голот но Шишковски не реагираше најдобро, па топката заврши во мрежата.

<a href=

Се вчитува...

buy windows 11 pro test ediyorum