Леле, Мирта, да му е мерак на човек Реал да победи (ФОТО)

Реал Мадрид го елиминира Пари Сен Жермен во осминафиналето на Лигата на шампионите, а тоа беше допбар повод за плејбој зајачицата Мирта Соса, на која „кралевите“ и се при срце, да го прослави успехот на свој начин. Секако, со провокативна фотосесија со знамето на Реал Мадрид и со дресот на Кристијано Роналдо.

Мирта како едвај да чекаше на својот профил на Инстаграм да објави најнови фотографии од своето прекрасно тело…

Се вчитува...