Mozzart дава најголеми квоти на свет: Хрватска 2,55 и Англија 1,70!

Никаде на планетата нема да најдете поголеми квоти!

Редовна чест со елитните натпревари во Mozzart.

Букмејкерите на Mozzart немаат намера да попуштат. За денес подготвија две поклон квоти од собирот на најдобрите селекции на Стариот континент, кои во секој момент ќе имаат најголеми коефициенти на свет!

Проверете, навистина е така.

Mozzart ти нуди можност да освоиш 50.000 денари секој ден за време на Европското првенство. Сè што е потребно  да направиш е да го ПРОМАШИШ ТИКЕТОТ. За што се работи?

За време на Европското фудбалско првенство, тикетот со најголема погодена квота, а со само еден промашен пар, освојува 50.000 денари. И така секој ден! Тикетот мора да содржи најмалку четири парови кои се играат тој ден, при што еден пар од тикетот задолжително мора да биде од Европското првенство во фудбал.

 

Хрватска – Шкотска (вторник, 21.00), кец 2,45

Одлучувачки дуел за Хрватска и Шкотска. „Огнените“ со победа можат дури и до второто место и заверка на пласманот во следната фаза од ЕУРО, додека пак, „Тартан армијата“ со потенцијално славје може до третата позиција и пласман понатаму. Хрватска никогаш во историјата нема славено над Шкотска, но селекцијата на Златко Далиќ е далеку поквалитетна екипа, а на домаќините им недостасува еден од најдобрите играчи, Били Гилмур. Двете репрезентации до сега имаат собрано еден бод, додека пак Чешка и Англија, веќе го имаат осигурено пласманот понатаму.

Зарем има подобар начин од тоа да го поминете летото гледајќи репрезентативен фудбал, со ладно пиво и тикети со вашите добитни комбинации? Совршено! Дополнително, за прв пат ќе имаме можност да навиваме за Македонија на Европското првенство и да ја бодриме нашата репрезентација!

Mozzart ви нуди единствена можност да добиете пакет од 24 пива Скопско за време на Европското фудбалско првенство! Како до нив?

 

Чешка – Англија (вторник, 21.00), двојка 1,70

Чешка и Англија се борат за првото место во групата Д на Европското првенство. На Чесите им одговара и нерешено поради подобрата гол- разлика, меѓутоа „Гордиот Албион“ е фаворит, исклучиво поради домашниот терен. Момците на Герет Саутгејт не импресионираа, додека пак Чесите оставија доста добар впечаток во воведните два натпревари. Сепак, сè освен победа на Англија би претставувало изненадување.

Македонската фудбалска репрезентација испиша историја и за прв пат оваа година игра на Европското Првенство. За целата оваа фудбалска бајка да биде уште поубава, се погрижи Mozzart. Mozzart за секој гол на Македонија на првенството, донира по МИЛИОН денари во хуманитарни цели. Досега нашите фудбалери дадоа два гола, и со тоа се собрани 2.000.000 денари во хуманитарни цели.

Уживајте во фантастичните натпревари и заработите во Mozzart.

* Квотите се подложни на промени, но во секој момент во Mozzart ќе бидат најголеми на свет.

 

Се вчитува...