НБА Топ 10: „Кралот“ забива како „руки“ (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни шест натпревари по кои на победи се радуваа Бруклин, Лејкерс, Њујорк, Бостон, Феникс и Милвоки.

Меѓу најубавите потези на вечерта се најде и Леброн Џејмс кој потсети на своите најдобри денови…

Се вчитува...