НБА Топ 10: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни седум натпревари по кои на победи се радуваа Клиперс, Мајами, Торонто, Оклахома, Феникс, Бруклин и Лејкерс.

Најубавите потези на вечерта ги отсликаа атрактивни забивања…

Се вчитува...