НБА Топ 10: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни осум натпревари по кои на победи се радуваа Милвоки, Портланд, Мајами, Сакраменто, Њујорк, Феникс, Филаделфија и Торонто.

Најубавите потези на вечерта беа во изведба на Џа Морант, Блејк Грифин и Бен Симонс меѓу останатите…

 

 

 

Се вчитува...