НБА Топ 5: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беше одигран петтиот натпревар од финалето на Истокот по кој Милвоки поведе со 3-2 во серијата против Атланта.

Меѓу најубавите потези на вечерта место имаше и за Брук Лопез…

Се вчитува...