Провокативни фотографии на Каролине Возњаки од Барбадос (ФОТО)

Една од најпознатите тенисерки во светот Каролине Возњаки ја покажа перфектната форма објавувајќи фотографии од одморот на Барбадос. Атрактивната Данка на егзотичниот остров е на меден месец со сопругот, поранешниот НБА кошаркар Дејвид Ли.

Двојката направи свадба во јуни, но мораше да го одложи свадбеното патување поради обврските на Каролине со тенисот. Фотографиите беа објавени на Инстаграм, а добија одлични коментари.

 

View this post on Instagram

 

Rooftops ☀👙🍹

A post shared by Caroline Wozniacki (@carowozniacki) on

 

View this post on Instagram

 

Looking for my tan like…👻😂

A post shared by Caroline Wozniacki (@carowozniacki) on

 

Се вчитува...