Провокативно видео: Шерцингер и Хамилтон во кревет

Прекрасната пејачка Никол Шерцингер е бесна откако на интернет се појави видео материјал од нејзината љубовна врска со Ф1 возачот Луис Хамилтон. Хакерите успеале да стигнат до видео снимка од нејзиниот мобилен телефон, кој го загубила на летниот одмор на Миконос, и го објавија видеото во јавноста.

Шерцингер и Хамилтон ја прекинаа љубовната врска во 2015 година, а видеото ги потсети на убавите моменти. Сепак, ѕвездите не сакаат нивната интимност да биде храна за медиумите.

Се вчитува...