Рибери се надмина: Вие хејтерите постоите зошто кондомот имал дупка (ФОТО + ВИДЕО)

Желбата да се почести со познатиот „златен бифтек“ во популарен ресторан, Франк Рибери ја плати со серија негативни коментари на социјалните мрежи. Французинот пак реши најгрубо да се пресмета со критичарите одговорајќи им со најжестоки пцовки.

„За почеток на 2019 да се позанимаваме и со најситните детали. Да почнеме од љубомората и „хејтерите“ кои постојат затоа што кондомот имал дупка. Да ви ги е..м мајките, бабите и целото семејно стебло. Ништо не ви должам. Мојот успех е пред се благодаение на Бога, на мене и на моите најблиски кои веруваа во мене. Останатите, небитни сте“ – напиша Рибери.

 

 

Се вчитува...