Секси шоу за Алиоски и другарите кога ќе влезат во Премиер – лигата (ФОТО)

Езгјан Алиоски и соиграчите од Лидс Јунајтед имаат дополнителен мотив во трката за пласман во Премиер – лигата. Ема, една од најпознатите навивачки на клубот, вети специјално секси шоу за фудбалерите и стручниот штаб во интимна атмосфера, како награда за враќањето во елитното англиско фудбалско друштво.

Лидс Јунајтед на седум кола до крајот се наоѓа на првото место на табелата во Чемпионшип – дивизијата и има осум бода позитива во однос на третопласираниот Брентфорд.

Се вчитува...