Шоу за сите вкусови во „Јане Сандански“: Спектакл како најава за нова круна… (ФОТО + ВИДЕО)

На прекрасен начин во „Јане Сандански“ беше отворен финалниот натпревар од Ф4 турнирот во СЕХА регионалната лига.

Шоу за сите вкусови заокружено со македонски оро пред пресметката меѓу Вардар и Загреб само како најава на желбите на домашната спортска јавност „црвено-црните“ да стигнат и до четвртата круна во СЕХА лигата…

ФОТО: Кристијан Димевски (kristijan.dimevski@ekipa.mk)

 

Се вчитува...