Супер – изненадување: Георгина за роденден на Роналдо му подари џип (ВИДЕО)

Кристијано Роналдо го слави 35. роденден, а најголемото изненадување му го приреди неговата избраничка Георгина. Таа му подари најнов џип, црн автомобил завиткан со црвена панделка. Ги организираше и неговите најдобри другари, па сите заедно се израдуваа на најновото милениче на Роналдо во богата колекција автомобили…

Се вчитува...