Том Брејди не е од оваа планета: Ова не е возможно, мора да е фотомонтажа (видео)

Том Брејди е апсолутна спортска легенда, на 43-годишна возраст стигна до нова титула во НФЛ-лигата, а фантастичниот квотербек веќе се подготвува за новата сезона.

Тој објави видео од својот индивидуален тренинг на кое импресионира неговата неверојатна прецизност во додавањата, чекајќи да почнат тренинзите со соиграчите.

И додека неговите фанови се воодушевени од она што го гледаат, хејтерите на Брејди гласно коментираат: Ова не е возможно, мора да е фотомонтажа.

Се вчитува...