Ванда под туш – инстаграм „гори“ (ФОТО)

Мауро Икарди е повреден и не го гледаме н афудбалските терени, но затоа тука е неговата сопруга Ванда Нара, која со провокативни фотографии секогаш е актуелна во јавноста.

Убавата Аргентина и денеска го „запали“ инстаграм, откако објави „стори“ од себе разголена под туш…

Ванда има над седум милиони следбеници на инстаграм-профилот, по што стигнаа бројни реакции на оваа фотографија…

Се вчитува...